Speed Business Meeting Warszawa

Polsko-Czeska Izba Gospodarcza, jako współorganizator serdecznie zaprasza na Speed Business Meeting – czwartek, 17 maja 2018, godz. 19:00, Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa

 

REGULAMIN SPOTKANIA

1. Z każdej firmy zainteresowanej spotkaniem może wziąć udział tylko jedna osoba. W drugiej części spotkania Business Mixer może wziąć udział druga dodatkowa osoba z firmy.

2. W dniu spotkania, po przybyciu, każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z branży, które uczestnik zaznaczył w formularzu zgłoszeniowym.

3. Uczestnicy zostaną podzieleni na maksymalnie 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik w ok. 2-minutowej wypowiedzi przedstawi się pozostałym członkom grupy. Po ok. 20 minutach i wymianie wizytówek z uczestnikami danej grupy każdy przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem.

4. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własną firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.

 

5. Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

6. Jeśli firma jest stowarzyszona w więcej niż jednej izbie organizującej wydarzenie, prosimy o rejestrację tylko jednej osoby za pośrednictwem jednej izby.

7. Rozmowy będą prowadzone w języku polskim i/lub angielskim.

8. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny dla osób z firm stowarzyszonych w izbach: Polsko-Czeskiej Izbie Gospodarczej, Polsko-Hiszpańskiej Izbie Gospodarczej, Polsko-Portugalskiej Izbie Gospodarczej, Polsko-Rumuńskiej Bilateralnej Izbie Handlowo-Przemysłowej oraz Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej. Dla firm niebędących członkami żadnej z izb organizatorów koszt udziału w wydarzeniu wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę (płatny przed wydarzeniem).

9. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go do dnia 10.05.2018, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 200 PLN + 23% VAT.

10. Podczas spotkania organizatory będą zbierać wizytówki. Wrzucenie wizytówki do naczynia oznacza zgodę na przekazanie kontaktu innym uczestnikom wydarzenia.

11. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 08.05.2018 na adres weronika@ppcc.pl.

12. Spotkanie dla firm nieczłonkowskich jest wyłącznie dla branż produkcyjnych i handlowych.

13. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o kontakt:

Weronika Gwiazda
Operations Manager
Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

telefon: 22 400 76 60
telefon komórkowy: 539 728 680
e-mail: weronika@ppcc.pl