Konferencja Trutnov

Projekt ,,Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska  Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu

Polsko-Czeska Izba Gospodarcza w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej projekt: „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu”. Konferencja odbędzie się w dniu 22.03.2018 w godzinach 10;00-15:00.
Konferencja będzie dotyczyć współpracy polskich i czeskich instytucji, które mają wpływ na wspieranie i rozwój przedsiębiorczości na terenie naszych miast, a tym samym na rozwój gospodarczy całego pogranicza.
Planowany jest wyjazd zbiorowy z parkingu przy UM Świdnica, godzina 08.30.
Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału w Konferencji na adres m.babisz@um.swidnica.pl

Projekt ,,Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu

Polsko-Czeska Izba Gospodarcza w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej projekt: „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu”. Konferencja odbędzie się w dniu 22.03.2018 w godzinach 10;00-15:00.
Konferencja będzie dotyczyć współpracy polskich i czeskich instytucji, które mają wpływ na wspieranie i rozwój przedsiębiorczości na terenie naszych miast, a tym samym na rozwój gospodarczy całego pogranicza.
Planowany jest wyjazd zbiorowy z parkingu przy UM Świdnica, godzina 08.30.
Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału w Konferencji na adres m.babisz@um.swidnica.pl